Ubytování

Domů  Rozpis Pokyny  Přihlášky  Startovka  Výsledky  Fotky  Ubytování  SOT

Hotely

  • Stierer***

Sportovní hotel Stierer se nachází necelý kilometr od centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein. Hotel poskytuje své služby od roku 2013 a nabízí ubytování v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, sejfem a WiFi připojením zdarma. Kromě české kuchyně a točené Plzně nabízí i relaxační zónu s dvěma saunami (finskou a infra saunou).

Cena od: 45 EUR osoba/noc (se snídaní)

  • Ferienhotel Knollhof****

Typický tyrolský hotel, který leží v pěší vzdálenosti od centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein. Hotelové pokoje s balkonem, posezením a kabelovou TV jsou tradičně zařízené.  Hotel je zařízen wellness centrem, které zahrnuje finskou saunu, aromatickou parní saunu, infračervenou kabinu a solárium. V hotelu Knollhof je rustikální restaurace, kde se podávají krajové i mezinárodní speciality.

Cena od:  70 EUR osoba/noc (se snídaní)

Penziony

  • Haus am Bach

Rodinný pension, který se nachází v klidném místě a u lyžařských stop mezi obcemi Vorberg a Ramsau. Pension disponuje jedno a dvoulůžkovými pokoji a k odpočinku nabízí finskou saunu, bio saunu či parní lázeň.

Cena od:  62 EUR osoba/noc (se snídaní)

  • Haus Margit

Haus Margit nabízí ubytování se snídaní centru Ramsau, přímo u centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV s kabelovým připojením a balkon. V zimě mají hosté vstup zdarma do krytého bazénu Ramsauer.

Cena od:  45 EUR osoba/noc (se snídaní)

  • Sonnwendhof

Malý rodinný penzion, nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích. Pension se nachází na konci obce Ramsau Ort a je tedy zhruba 1,5 kilometru od centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein. Penzion nabízí i malou infra saunu a lyžárnu. Standartně je v hotelu podávaná snídaně, jde však domluvit i vlastní stravování.

Cena od:  55 EUR osoba/noc (se snídaní)

  • Bergwald

Hotel Bergwald leží v obci Vorberg, přibližně 3,5 kilometru od centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein. V penzionu Bergwald budete ubytováni v pohodlných dvoulůžkových pokojích s útulným rustikálním nábytkem. Pokoje jsou vybaveny sprchou / WC, TV se satelitním příjmem, internetem a balkóny s úchvatným výhledem.

Cena od:  43 EUR osoba/noc (se snídaní)

  • Landhof

Rodinný penzion Landhof nabízí ubytování ve 4 pokojích na fungující farmě. Ubytování se nachází v obci Kulm, vzdálené zhruba 4 km od  centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein.

Cena od:  35 EUR osoba/noc (se snídaní)

Apartmány s vlastním stravováním

  • Haus Fichte

Prázdninový dům Haus Fichte nabízí 3 podlažní dům s 3 ložnicemi, obývacím pokojem, saunou, garáží i kuchyní. Pension se nachází na konci obce Ramsau Ort a je tedy zhruba 1,5 kilometru od centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein.

Cena od:  190 EUR / dům se třemi ložnicemi (6 osob) + spotřeba elektřiny + 50 Eur závěrečný úklid

  • Südwandblick

Department penzionu Bergwald pro 2 osoby jsou vybaveny Wi-Fi, satelitní TV, sprchou / WC, kuchyňským koutem a balkonem s nádherným výhledem na okolní hory. Apartmán leží v obci Vorberg, přibližně 3,5 kilometru od centra závodů – lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein.

Cena od:  85 EUR / apartmán s 1 ložnicí  (2 osoby)

Hostel

  • Jugendhaus Edelweiß

Jediný hostel v okolí Ramsau, se nachází v obci Kulm, vzdálený zhruba 4 kilometry od centra závodů –  lyžařského stadionu v Ramsau am Dachstein. Každý pokoj je vybaven skříněmi, a část pokojů má i vlastní koupelnu a balkón. Ostatní pokoje mají sdílenou koupelnu, umístěnou na každém patře. K ubytování se dá zajistit i snídaně formou bufetu.

Cena od:  25 EUR osoba/noc (bez snídaně) 32 EUR osoba/noc (se snídaní) Vyprodáno!

Pro rezervaci a další informace pište na adresu: brko@hanaorienteering.cz 

Nabídka ubytování platí do 16/12/2018 a nebo do vyprodání.